20-lecie odnowy wspominaj z nami

GaleriaWizyt:

Dziś4
Miesiąc106
Ogółem39791

Obecnie:

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

9. Ostatnie przygotowania do 20-lecia

P1000733
Rok 2013 jest dla nas szczególny. 8 czerwca nasza wspólnota obchodzi Wielki Jubileusz, swoje 20 URODZINY. Zapowiada się niecodzienna uroczystość z wieloma niespodziankami. Dziękujemy za potwierdzenie zaproszeń. Cieszymy się, że większość osób odpowiedziała na nasze zaproszenie.

Nie możemy się już doczekać wspólnego spotkania. Wiemy już, że część z nas z różnych względów nie będzie mogła wziąć udziału w całej uroczystości, dlatego poniżej zamieszczamy ogólny program świętowania.

Czekamy na wszystkich z utęsknieniem. Zabierzmy ze sobą radość, życzliwość i otwartość naszych serc. Niech na naszych twarzach nie zabraknie uśmiechu :)

Więcej szczegółów dotyczących świętowania na Blogu ,,20 - lecie naszej wspólnoty - OCZEKUJ Z NAMI".

program 20-lecia

stat4u