20-lecie odnowy wspominaj z nami

GaleriaWizyt:

Dziś2
Miesiąc108
Ogółem39793

Obecnie:

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

10. Wspomnienie z Jubileuszu 20-lecia wspólnoty

polonezNiezwykła eksplozja radości miała miejsce 8 CZERWCA 2013 r., gdyż Duch Św. działał wtedy w sercach wielu :) Eucharystią, w Święto Niepokalanego Serca Maryji, rozpoczęliśmy dziękczynienie za Dar Jubileuszu 20-LECIA naszej wspólnoty i 25-LECIA święceń kapłańskich naszego opiekuna ks. Jarosława. Wokół czuć było podniosłą atmosferę, niczym na weselu :D

Po Mszy Św. wspólna fotografia, a po niej... POLONEZA CZAS ZACZĄĆ :) Ks. Jarosław ruszył, podał rękę Adzie, a skłoniwszy się, liderkę w parę zaprosił. Za księdzem Jarosławem szereg w pary się zgromadził. Dano hasło i zaczęto taniec, On go poprowadził. I szły pary po parach, hucznie i wesoło. Rozkręcało się, znowu skręcało się koło. Jak wąż olbrzymi, w tysiąc łamiący się zwojów. Mieniła się różna barwa strojów. Wyzłocona promieniami złocistego słońca, aż doszedł korowód z podwórza do sali końca.

W czasie prezentacji multimedialnej obudziło się w nas wiele wspomnień i emocji :D W oddali, co rusz słychać było: ,,to ja... pamiętasz... och, kiedy to było" :) :) :) Oglądając pantomimę wróciliśmy do pierwszego momentu fascynacji Miłością Jezusa. W czasie świadectw łzy wzruszenia płynęły nie tylko tym, co je mówili, a gdy świadczył pierwszy lider Mirek, sięgnęliśmy pamięcią daleko, daleko... ażżż do naszych korzeni.

Wnet agapa rozpoczęta, TORT JUBILEUSZOWY wjechał, w ognie zimne przybrany :D i radosne STO LAT... STO LAT... popłynęło wśród zebranych. Po skończonym tortu pysznego jedzeniu muzyka się stroi i ciągnie do tańca. Zatem zabawa rozpoczęta, i słychać... ,,WESELI SIĘ PLĄSANIEM PANNA...". Bawiliśmy się hucznie i radośnie, nawet gdy na koniec pozostało nas już niewielu :)

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za to wspólne świętowanie. A co widzieliśmy i słyszeliśmy to tutaj, to na zdjęciach w galerii i w naszych sercach - uwieczniliśmy:D :D

stat4u